Nástěnný 13stránkový "Kalendář 2010"Chcete, aby zdobil i Váš byt tento kalendář? Nevíte, čím obdarovat své blízké k Vánocům? Nemáte čas na výrobu jednotlivých listů kalendáře? Nestíháte to do Vánoc? Napište mi a já vše udělám za Vás. Formát kalendáře je A4. Zašlu Vám již hotové jednotlivé listy kalendáře v JPEG formátu. Na Vaše přání určité měsíce z tohoto kalendáře upravím dle Vás. S tiskem také poradím. Napíši Vám, kde levně lze kalendář vytisknout. Takže pokud Vás moje nabídka oslovila a máte zájem nebo se potřebujete na něco zeptat, napište mi na chaanascrap@seznam.cz.
Cena za kalendář 100,- Kč. Skládá se ze 13 stránek (první stránka je titulní, ostatní jsou měsíce).
Pokud máte zájem o QP kalendář (hotová stránka měsíce ve formátu PNG, do kterého si vložíte svou fotografii), jeho cena je 50,- Kč.

V NABÍDCE MÁM I 14DENNÍ STOLNÍ KALENDÁŘ. Tzn., že na jedné stránce jsou dva týdny, upravená fotografie je uprostřed týdnů. Cena: 199,- Kč.

Peníze za kalendář zasíláte až po vyhotovení. Žádné předem. Po vyhotovení Vám zašlu náhled jednotlivých stránek a v případě, že budete spokojeni a nebudete žádat případné změny, tak až poté zasíláte peníze na účet. Po obdržení peněz na účet Vám zasílám originální velikosti kalendáře.

Pozn. Veškeré elementy, papíry použité pro kalendář jsou výhradně mnou vytvořené nebo použité z CU kitů (zejm. creative-art-design)


Žádné komentáře:

Okomentovat